Prosinec 2011

Návštěva Vídně? Žádná nuda!Vtipné fotografie

13. prosince 2011 v 20:30 | Danni - 13 let |  Recenze akcí
Pěkný večer,
opět jsem odcestovala. tentokrát né nijak daleko , ale do nám velmy blízké Vídně. Hlavního města Rakoska. Jednalo se o ''obyčejný'' školní zájezd na jeden den, který stál necelé 300 Kč z kterého se vyvinul absolutně nezapomenutelný zářitek. Cesta byla pravda trochu delší, ale mi si ji ''vylepšili''. Tedy spíše až tu druhou. První jsme se docela nudili, poslouchaly atd. Druhá byla ale skvělá! Vice najdete pod perexem.
První zastávka byla u Stephansdom. Neustále se opravuje, můžete vidět z druhé strany. Je to nádherná stavba , která urči zabrala hodně času. Vnitřní část jsme jen narychlo proběhli, ale musím uznat, že je to vzkutku nádherné. Perfektní okna, skvělé sochy. Po návštěvě jsme měli malý rozchdo. Zašli jsme si do Tally Weil, Clair's a HaM. V Clair's jsem viděla perfektní čepicy-beranici. Jenže byla za 20 E. Což je něco oklo 500 Kč. Děkuji nechci. V HaM Měli slevy a já viděla skvělé tričko za 5 E. Což je v přepočtu asi 125 Kč. bohužel mně kamarádka odtáhla dřív než jsem si ho stačila vyzkoušet.

Design #3

8. prosince 2011 v 19:59 | Malé hnědovlasé stvoření |  kabáty
Přájemný podvečer,
tento layout mám už delší dobu, ale ještě jsem se nedokopala k článku jemu určeném a tak jej píši až teď. Jedná se dle mého o docela unikátní layout, jelikož jsem se přímo domluvila s autorkou ohledně nastavení. Nejprve se jednalo o tzv free. Ale jelikož nejse stáhnout, mám ho co zatím vím jedině já.
Tvorba: Blanch
Program: Odhaduji Adobe Photoshop
Od: 10.11.
Do: -----
Spokojenost: 99 %
No a teď malinko od jinud. Dneska pro nás měli naši překvapení, ani nevíte jak jsem si ho užila. Nejprve nás naložili do auta a mi jeli dloho , dlouho až kamsi do Německa do nějaké zapadlé vesničky, kde byla modní přehlídka. Nekecám! Bylo to úžasné, já blbka si samozřejmě nechala fotoaparát doma a jelikož tam bylo šero z fotek na mobilu není nic. Potom jsme jeli do nejlepší restaurace. Byla, pravda trochu dražší, ale vařili luxusně. Kdo mně zná, určitě ví, že jsem si dala ''těstoviny s kuřecím masem, smetanovou omáčkou a parmezánem''. byli skvělé, kuřecí maso perfektně zpracované prostě vše dle mého gusta. No a pak hurá domů. Před chvilkou jsme přijeli. Bylo to úžasné. Také ještě mám rovnátka. Né fixní, ale nasazovací. Horní i zpodní, ty mi dávali ráno. Strašně s nimi šišlám, ale co :D. Taky jsou na nich absolutně infantilní kyčičky. Jinak u nás ve škole nic nového...

Hezký zbytek večera!

Videoprůvodce mím pokojem

5. prosince 2011 v 15:19 | Autorka |  Videa
Příjemné odpoledne,
nejprve jsem přemýšlela, jestli mám video natočit, nakonec jsem se rozhodla, že jej natočím. Jedná se o průvodce mím pokojíčkem. O tento klip jste si psaly na formspring.me a také v pár komentářích. Tak jej tu máte. Není to žádná bomba, natáčela jsem na fotoaparát a stram.cz kvalitu ještě zhoršil, ale máte co jste chtěli. Budu ráda, když okomentujete a napíšete Váš názor na klip. Těším se!


Novinky na Deníček a budou problémy.

3. prosince 2011 v 12:29 | Autorka |  Deníček
Veselé odpoledne přeji,
rozhodla jsem trošku překopat blog. Někdo si toho všiml, někdo možná ne. Do složky smazané jsem přesunula několik článků, které dle mého nikdo nečetl a také jsem odstranila pár rubrik. Zbytečně tu zabírají místo a vy-návštěvníci se v nich nevyznáte. Také jsem smazala nevhodné komentáře, které buď urážení mou osobu nebo jinné čtenáře. Zmizeli i nějaké reklamy a hlavně půjdou prič i ty otravné žádosti o spřátelení blogů!

Do budoucna se změní blog i maličko obsahově. Pomalu budou mizet články na téma. Maximálně sem tam něco k tématu týdne a ubude i trochu módy. Zaměřím se z velké části na mou tvorbu - začnu zveřejňovat mé obrázky a také fotografie o které bylo v článku ''Co chcete'' docela zájem. A hlavně přibude deníček. Dřív jsem se zapřísáhla, že nebudu psát žádn=é nesmysli, ale pořádné věci. Hlavně něco zajímavého, co se stalo.


V životě je to někdy těžké, ale to nemusím vysvětlovat a to příšerné počasí venku tomu vůbec nepomáhá. Naopak. Je zataženo a sychravo. Člověku se vůbec nechce vylezt z postele a natož tančit? Pokudím se Vám to trochu přiblížit. V tancování nacvičuji já, jedla kamarádka (schodu okolností též Barunka) a ještě asi 5 dospělých gothic belly dance. No a tak trénujeme, co se dát. Jeden z tréningů je dne od 15 do 18 a další zítra. Nechce se mi, ale musím tam jít, alespoŇ si užiji legraci. Ale asi se vrátím uplně schvácená...

Musím se pochlubit, že mi to ve škole jakš takš jde. Zatím mi na vysvětčení nevychází žádná, uplně čistá dvojka. Ani trojka, ani čtiřka ani pětka. Sice pár dvojek se objevilo, ale já je vytáhnu, to vím. Jinak jedničky. Jediné z čeho mám strach je Zeměpis, Fyzika a Angličtina. Ze Zeměpisu je učitel věřčně opilý , z fyziky jsem si musela už opravovat dvě známky a angličtinářka mně vždycky natahuje a pak mi dá stejně za 2. Ale to znáte.
Hezký zbytek dne!


Na nákupech VI.

1. prosince 2011 v 19:09 | Malé hnědovlasé stvoření |  Nakupuji
Příjemný podvečer přejí,
nejsem jediná, která miluje nákupováni, že? No a zrovinka včera jsem na takové menší nakupy vytáhla mamku. První plán byl koupit nějaké dárečky pro zbytek rodiny, zkončilo to ale koupí nových džínových legín, zajímavého trička a absolutně luxusního baretku. Mamča si koupila ještě dva skvělé svetry, které ji hodlám během nejbliších dnů ukrást. Užily jsme si to a ani jsme neutratily moc peněz. Prostě perfektně strávený den, tedy pro mně!