Kontakt

10. listopadu 2011 v 19:09
Pokud si chceš popovídat či máš nějaký problém tak tento článek je určen přímo pro Tebe. Nejsem sice žádný psicholog ( a ani psychopat), ale myslím, že poradit s Těmi jednoduchými věcmi ještě dokážiji. Samozřejmě pokud na mně vybalíš, že jsi pře týdnem zmlátil svoji maminku, okradl taťku a mladší sestru znásilnil, moc Ti asi nepomohu.

Email baruncik@atlas.cz
Skype barunka 410
FB nedávám
Jestliže mi hodláš napsat na mail (na kterém mně zastihneš opravdu často) vepiš do předmětu ''blog''. Jelikož tento dorozumívací prostředek používám i pro přátele a rodinu (přemýšlím i o založení tzv. blogového e-mailu). Můžu Ti též poradit v obrasti módy a líčení. Stačí mi poslat Tvou fotografie (nemusí TI být vidět do xichtíku-pokud tedy nejde o líčení) a já Ti obratem pošlu co nejlevnější odkazy na oblečení, které by Ti slušelo!
Už se objevili i tací, tkeří by se mnou rádi udělali rozhovor nu a tak pro Vás -> další zde je pár informací. Je zakázáno se mě ptát na neslušné otázky. Pokud se mi rozhovor nějak nezalíbí, nesmíte ho zveřejnit. Pod rozhovorem bude odkaz na můj blog(tento). Jinak se na rozhovory těším ani nevíte jak! Všechno posílejte na e-mail, jež je nahoře!

Pište mi též na FORMSPRING

 


Aktuální články

Reklama