Listopad 2011

Něco z mého zapomenutého života a Vánoční příběh.

29. listopadu 2011 v 12:59 | Malé hnědovlasé stvoření |  Deníček
Příjemné dopoledne všem,
docela zvláštní doba na psaní článku, nemyslíte. Zvláště u mně - dívky školou povinné. Mám k tomu jednoduché vysvětlení. Ráno jsem se vzbudila s nehoráznou krečí žaludku a netrvalo to dlouho a pozvracela jsem se. Nevím z čeho, nevím jak, prostě se to stalo. Tak jsem raději zůstala doma. Snad to bude zítra lepší. No, uvidíme. Žludek mně bolí furt, ale medicínku si můžu dát až okolo 2 . Prostě pojebanej den. Co víc si můžu přát?!

Jenže co dělat? Stáhla jsem si Gympl, který jsem viděla naposledy před několika lety a zkoukla nekonečné množství Simpsnů. Taky se už něco přez hodinu snažím nainstalovat PhotoShop. Pořád nic. Pfff. Zkoušela číst, ale nic zajímavýho. Samí kecy. Tak poraďte budu jen ráda. (ne)Napadlo mně dělat i nějaký věci do školy. Bohužel ( bohudík) mám všechno zamčené ve skříňce. Jeha. Prostě skvělý. Ale to není pořád to nejlepší.

Všera jsem se rafla s kamarádkou, ale už je to dobrý. Lidi jsou holt svině a jedna takováhle svině jí smazala blog. Stránku, kterou měla několik měsíců. Měla tam plno skvělých textů , ohromné množství zajímavostí a také fotky. Skoro se mi chtělo brečet. Ten dem mi někto taky smazal 2 ankety. Bezva. To je prostě život, ale dost mně to vadí. No a samozřejmě jsme to celý večer řešily. Kdo to byl a jak a tak.

Ale teď o něco veseleji, jak jsem jela včera do aerobicu,o mylem jsem dupla na nohu takové staré babce. Ta mně ták sprdla. Prej co je to za mládež, jak se chovám. Já to nevydržela a začala se mát jak smyslu zbvená. A ta zas vyjela, ať se nechichotám a vyndám si ty krámy z učí ( la jsem sluchátka). Pak vystoupila. Celá tramvaj ale měla o zábavu postaráno. Když nad tím přemýšlím musím se pořád smát. Prostě bláznivej den.
A teď z maličko jiného soudku. Za pár dní ( no za trochu víc) už tu jsou Vánoce. Jeden z mích oblíbených svátku. Je docela paradoxí, že se na ně těším celý rok, ale když nastane ona čarovná chvíle tak celou večeři vždy protahuji, abych si té krásné zimní atmosféry alespoň trochu užila. Pak už to ojde ráz na ráz. Zacinká zvoneček a všichni se nahrneme do obývacího pokoje kde začnou hrát koledy. Všechno je tam krásné.

K Vánocům patří v dnešní době už neodmyslitelně dárky. Nedávno jsem četla článek v nějakém časopisu o rodině, které zepřel otec/manžel/syn. Bohužel matka nevidělávala dost peněz aby děti uživila a tak jí bylo 1 vzitu. Ostatní 3 s ní ale zůstaly. Psala, že jim k Vánocům dávala čokoládu a tričko ze Second Handu. Její dva synové neměli počítač a jejich malá sestra neznala nakupování.Při příběhu mi zatrnulo.

Uvědomujete si, že v dnešní době jde hlavně o dárky, že jen malá skupina lidí si užívá Vánoce i bez nich. Nevím jestli k těmto lidem patřím, ale pro mně jsou dárky součástí Vánoce. Nestidím se zato, já to tak cítím a nehodlám to nijak měnit. Je to smutné ale je to tak. V dnešní době jde hlavně o peníze. S tím souvisí již víše zmíněné dárky. V některých rodinách se prarodiče předhání, kdo dá vnoučkovi dražší dárek.

A taková maličkost na konec. Dneska jsem se snažila snad celý den stáhnout Photoshop, nyní se mi to povedlo a tak zde máte můj uplně první výtvor. Jsem s ním docela spokojená, to víte, nikdy jsem s tím nepracovala a ještě k tomu je anglicky- čeština mi nejde nastavit.Dala jsem si hodně práce,proto nekopírovat (ani se zdrojem!)
Příjemný zbytek večera!

Tvorba ovečky Shoun

26. listopadu 2011 v 20:00 | Danni-zlá,ale spravedlivá |  Tvorba
Příjemný den přeji,
doufám, že nejsem jediná, které následující tvorba nepříjde kýčovitá a ošklivá. Pro mě je to náhodou skvělá věc. Jednu večku jsem si už vyrobyla a v pokoji se skvěle vyjímá. Není to také nijak těžké. Potřebujete pouze pár následujících věcí a trošku trpělivosti.

Pravá dáma nenosí šaty. Dovoluje šatům, aby byly na ní nošeny.

23. listopadu 2011 v 19:30 | Obyčejné hnědovlasé stvoření |  Nosím
Příjemný, chladný podveřer přeji,
každá žena, kterou znám ráda nakupuje a já nejsem vyjímkou. Mohu říci, ž nákupy jsou jedna z mích nejoblíbenějších čiností. Jediné co nerada nakupuji je jídlo, to mně opravdu nudí. Naopak milují nákupy bižuterie nebo obyčejné brozdání po obchodech - nejlépe s dobrými přáteli. Nemám potřebu utratit stovky a stovky za trička, která na sobě mají napsáno Adidas nebo Reebok. Nejvíce mně těší značka HaM. Obchod je to zajímavý , né nijak předražený a móda zde je skvělá. Nejenže zde objevím zajímavé kousky oděvů, ale i originální bižuterii. A nyní jsem narazila na kámen úrazu. Bižuterie. Už několik týdnů, můžný i měsíců sháním soví doplňky. A to řetízek a prstýnek popř. náučnice. Obchody vjetnamské v mém případě nepřichází k úvahu, jelikož to tam smrdí a večkeré věci jsou nekvalitní a někdy i předražené. Jenže ani v HaM, CaA a Ann Christeen nic podobného neměli. Sice jsem v Tally Weil objevila něco na ten způsob, ale řetízek byl dlouhý a ježtě k tomu nepěkný. A tak jsem sáhla po poslední možnosti. Nákupu přez internet.

Školní outfite

22. listopadu 2011 v 16:09 | Danni |  Nosím
Přeji příjemný podvečer,
dlouho jsem na blog zapomínala, ale nyní jsem tu a přináším Vám zbrusu nový článek týkající se mého outfitu. Jak asi víte, do školy se snažím oblékat originálně, ale nechci zase tolik vyčnívat z davu. Toto je ale spíše obyčejnější kousek (dívka -nebudu zveřejňovat jméno- mně prosila, jestli bych nevyfotila něco ''obyčejného). Nu a tak to tu je. Obyčejný otfite, který jsem na sebe oblékla před pár dny.Více fotografii v celém článku.

Podzimní outfite

19. listopadu 2011 v 10:00 | Danni |  Nosím
Příjemné odpoledne přeji,
už podle názvu si můžete odvodit, že v tomto článku se budu opět věnovat svému outfitu. 17. října to byl letní nyní se bude jednat o podzimní. Samozřejmě to není nějaké modní bum, ale obyčejný oděv, ve kterém jsem si vyrazila před nedávnem s dvěma kamarádkami na nákupy Vánočních dárků. Nebyla zima a tak jsem volila spíše lehké oblečení. Snad se Vám líbí.

Holka z popelnice

18. listopadu 2011 v 13:19 | Danni |  Recene knih /filmů
Pěkný den přeji,
pro dnešek jsem si připravila malinko nevšední článek týkající se recenze jedné zknih, které jsem před nedávnem četla. Jedná se rozhodně o velmi poutavé čtení, není se také čemu divit, když knihu napsala zkušená spisovatelka Jacqueline Wilson. Holka z popelnice není první knihou, od Jac, kterou mé oči hltaly s napětím. Též se mi líbili Lola Rose, www.trapeni nebo Cukrová Vata. Všechny knížky mají něco do sebe a to se mi líbí. Ještě k této knize, je docela drastická (podřezání žil, krádeže aj.). Více můžete naleznout v celém článku!

Free lay (blogový-fotografický)

17. listopadu 2011 v 13:26 | Administrátorka Danni |  Grafika
Pěkné odpoledne přeji,
připravila jsem pro Vás úplně první design, který je volně ke stažení! Je to lay na téma fotografie a je laděn do hnědých tónů. Zazipovaný soubor rozbalíte za pomoci WINZIPU. Pokud si jej stáhnete, buďte tak laskavy a napište mi do komstnářů pod tento článek, že si jej berete. V žádném případě nemažte zdroj. Byla bych ráda, kdyby jste uvedli i alou zmíňku o mně a mém blogu v menu. Informace jak design nastavit najdete v zazipované složce, jež si stáhnete kliknutím na obrázek. Pište mi poté, jak se líbil! Děkuji.

Přeji pěkný zbytek svátečního dne!
PS: bylo hodně dotazů ohledně layů na přání, pište mi je znovu na FormSpring


Oslava narozenin

15. listopadu 2011 v 8:04 | Administrátorka Danni |  Recenze akcí
Pěkný večer,
tento článek jsem Vám chtěla napsat až ráno, ale nedalo mi to a sesmolila jsem ho už nyní. Po kamarádčině skvělé oslavě narozenin. Bylo jí 13 a tak jistě chápete, že to byla opravdu bujará párty. Pozvala nás tam 6, bohužel jeden host se omluvit. Měl docela pádný důvod, šel na jinou oslavu, ale i tak mi to příjde hloupé, říci to Terce (oslavenkyni) jen tak ledabyle do oči.
Celá oslava byla ale skvělá. Nudily jsme se jen pár vteřinek.Zažily jsme plno legrace a (nikdo!) nezvracel.Tomu říkám úspěch, potom,co se stalo loni (viď Ani).Celá pařbička začínala ve 4 hodiny u oslavenkyně doma.Samozřejmě jsem přišla poslední, ale nevadilo to.Tess pro nás měla přichistanou dokonalou a hlavně zábavnou hru.Pokud chcete,v celém článku je návod a pokračování.

Kontakt

10. listopadu 2011 v 19:09
Pokud si chceš popovídat či máš nějaký problém tak tento článek je určen přímo pro Tebe. Nejsem sice žádný psicholog ( a ani psychopat), ale myslím, že poradit s Těmi jednoduchými věcmi ještě dokážiji. Samozřejmě pokud na mně vybalíš, že jsi pře týdnem zmlátil svoji maminku, okradl taťku a mladší sestru znásilnil, moc Ti asi nepomohu.

Email baruncik@atlas.cz
Skype barunka 410
FB nedávám
Jestliže mi hodláš napsat na mail (na kterém mně zastihneš opravdu často) vepiš do předmětu ''blog''. Jelikož tento dorozumívací prostředek používám i pro přátele a rodinu (přemýšlím i o založení tzv. blogového e-mailu). Můžu Ti též poradit v obrasti módy a líčení. Stačí mi poslat Tvou fotografie (nemusí TI být vidět do xichtíku-pokud tedy nejde o líčení) a já Ti obratem pošlu co nejlevnější odkazy na oblečení, které by Ti slušelo!
Už se objevili i tací, tkeří by se mnou rádi udělali rozhovor nu a tak pro Vás -> další zde je pár informací. Je zakázáno se mě ptát na neslušné otázky. Pokud se mi rozhovor nějak nezalíbí, nesmíte ho zveřejnit. Pod rozhovorem bude odkaz na můj blog(tento). Jinak se na rozhovory těším ani nevíte jak! Všechno posílejte na e-mail, jež je nahoře!

Pište mi též na FORMSPRING


Fotogalerie

10. listopadu 2011 v 19:01
aneb když jsem venku a fotoaparát je po ruce

aneb , když se snažím zajímavě vyfotit

aneb, fotografie mích kamarádů