Věříš si? Možná ne, ale já vím, jak na to!

20. října 2011 v 16:21 | Autorka |  Co se přihodilo mně
Možná je nadpis článku malinko nepochopitelný, ale já jsem s ním spokojena. Dnešek mi totiž nemůže nic a to doslova zkazit! Můj spolužák a z části i kamarád se totiž dostal do televizní soutěže pro mládež -> Věříš si?. No a nás vzal sebou, samozřejmě jako publikum. Nu a tak se celý sedný ročník v doprovodu dvou učitelů a jedné výpomocné slečny vydal až do onoho natáčecího studia. Bylo to docela fajn, ale nemám své fotky, takže zdroj .

Před naší školou jsme měli sraz spolu s druhou třídou okolo 8 hodiny ranní. Než jsme se ale všichni sešikovali bylo tak čtvrt. Vyrazili jsme a před devátou jsme byli před studiem české televize. Do půl desáté (jestli správně tipuji ) jsme začali. Během té doby kolem nás prošla Kamila (moderátorka), ale mi, jelikož jsme ukecané holky, jsme si jí všimly, až scházela dolů. Všchini soutěžící už tam měli být o 8 hodině ranní, takže i Pavel (klik od nás ze školy, co jej vybrali) tam musel být dříve. Jen nám trochu zamával a vběhl do maskérny. Pak seběhl dolů na natáčení.
Moje kamarádka si dokonce dala tu práci a vyrobila menší trancparent. Každý z nás pěti děvčat tedy držela jedno písmenko. Mě bylo přiděleno P.I když jsem si jej trochu'vymrčela '' :D- Posadili jsme se na velké schůdky a čekali. Martina, která nám říkala přesně co máme kdy dělat nás na vše připravila a mohlo se začít točit. Soutěžící pojednom vybíhali na plac a my měli tleskat vždy na Martinin pokyn a jak máchla tleskání a volání mělo přestat. Takto jsme přivítali všechny čtyři soutěžící , včetně Pavla. Byla krátká přestávka, kdy nám opět Martinka vysvětli co a jak. Bylo totiž kolo zahřívačky, při kterém musíme být uplně potichu, aby byli slyšet odpovědi všech učastníků. Pavel spletl jen jednu odpvěď, což dle mého není zase taková pohroma. Následoval triatlona a sázky. Je to neuvěřitelné, ale přístroje na kteřích soutěžící veslují jsou ve skutečnosti skoro 2 krát tak větší než je vidíte v televizy. Jediné co mi vadilo na triatlonu byl náš úkol, měli jsme po celou dobu tleskat a povzbuzovat. Ani nevíte jak to bylo strašně trapné. Nesměli jsme totiž křičet ani jeho jméno. Ono celé studio vypadá na živo tak nudně a nebarevně, než v televizním pořadu. Po veslování měl Pavel otevírat se zavřenýma očima branku a nakonec skládal nějakého slona. Byla to taková placka s různými obrázky, které musel Pavel nějak zakrýt, aby byli vidět pouze 4 sloni. Nepovedlo se mu to, stejně jako ostatním 3 soutěžícím, ale to nevadilo, nestratil zase tolik bodů. Následoval kvíz 3 z 9. Vylosovali se tři tématické okruhy a to lyžování, prezidenti a slovenský jazyk. Náš soutěžící spletl poze poslední otázku, ale to nevěděli ani jiní, takže si s tím hlavu nelámal. Další a zároveň poslední disciplínou byla virtuáln hra. Pavel ji samozřejmě celou prohrál ( tomu se říká upadnou před cílovou rovinou). Měli jakéci lyžování. No a jelikož tam byli 3 kluci a jedna holka, docela mě překvapilo, že ta dívka celou virtuální hru vyhrála. Bohužel nevsadila moc bodů a tak se nemohla stát celkovým vítězem. Tím se stal takový malý kluk.
Pa celkové soutěži jsme ještě natáčeli různé potlesky a výkřiky. Chtěli jsme tam zůstat i na tanečníky, ale to bychom zase nestihli zajít do KFC. S celkovým menegmentem jsme se rozloučili a vyrazili se převléknout. Po cestě do školy jsme se ještě stavili v ji zmíněném KFC. Paní učitelka nám z peněz, které jsme dostali koupila všem Lonker a potom jsme si ješte jednotlivě kupovali další mňamky. Já do KFC moc nechodím, radějima mám McDonald, jelikož tam mají McFlurry :) Al emusím uznat, že mi to moc chitnalo. Bohužel jsem se z toho všeho před chvílí pozvracela (:X). Jelikož jsem do sebe potom ještě naházela oběd z naší školní jídelny. Ale za to vše to stálo!
Soutěžícím v soutěži přelepují značky na botách lepícími proužky!
Takže z Vašich značkových Rebookek budete mít napodobeninu od vjetnamců.
Naší paníučitelce dali za účast rovnou 1000 korunu:)
Možná si ale ještě část nechala pro sebe :)
Natáčení probíhalo docela v pořádku.
Ale kameramani jsou staří zatuchlí chlapy, kteří jsou cítit cigaretami !


 


Komentáře

1 Tess* Tess* | Web | 20. října 2011 v 17:42 | Reagovat

Bylo to moc fajn.Ikdyž po tom obědě a ještě KFC mi nebylo zrovna nejlpí a taky jsem byla hodně unavená z toho tleskání a vůbec.Jinak Longer se nepíše s K ale s G :D Ty ses vážně pozvracelá? :/ Ale máš pravdu,za to to stálo;D

2 Nugetka Nugetka | Web | 20. října 2011 v 19:42 | Reagovat

To si myslím že sem viděla ale nejsem si jistá =)

3 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 20. října 2011 v 19:43 | Reagovat

na to jsem moc rada koukala :-)

4 at-yourself at-yourself | 21. října 2011 v 15:30 | Reagovat

Opravdu si myslíš že co si řekneš že to hned udělám? Ne!

5 Danni Danni | Web | 21. října 2011 v 15:35 | Reagovat

[4]: Slečno, upozornila jsem Tě na to, že jsi okopírovala design )a je to hodně špatná napodobenina) od Denisse. A to se nesmí! Je to tvoje věc a já se To do toho dále nehodlám pléct, nestojíš mi za to!

Autorka

6 at-yourself at-yourself | 21. října 2011 v 15:49 | Reagovat

[5]: Tak se do toho neple't, vůbec ti do toho nic není. Jo a denisse o tom ví,takže se do toho nepleť!

7 Aninqa17 Aninqa17 | 21. října 2011 v 18:16 | Reagovat

já chci hlas!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama