Soutěž I kolo

24. října 2011 v 19:22 | Autorka
Tak a je tu uplně první hodnocení z naší soutěže. Jelikož se mi nepovedlo navázat kontakt s blogerkou Anii a tak je tu hodnocení pouze od Tess* a mně (Danni). Hodnotili jsme všechny slečny stejnou mírou, ale některé hold měli kvalitnější články a více propracované fotografie. Proto se dnes musíme s některými z nich bohužel rozloučit. Všechno hodnocení je děláno podle našeho vkusu (to co se nám líbí), takž některé hodnocení by měl jiný blog absolutně jinné. Proto se na nás prosím nezlobte. Děkuji
Blog: smoula-loverka.blog.cz
Články jsou většinou krátké,až moc.Měli by být delší.Většinou je ve článku místo textu klip,což vůbec nevadí.Blog je zaměřen na Martina Haricha,ale najdeme tam i články na téma.I ty by mohli být delší,ale nevadí.Články se mi líbí a čím více jsou propracovanější.Ve článcích jsou většinou obrázky Martina nebo ve článcích na téma fotky k tématu.Fotky jsem žádné nenašla takže není co hdnotit,ale obrázky mě velice zaujali.
Článků jako píši já nebo Tess* tam moc nenajdete. Spíše videjka nebo kraťoulinkaté zprávy. Sem tam jsou i nějaké články na téma tádne, ale těch není nějak moc.Obrázků zde taky nenajdete zase tolik, jako mívají jinné blogy a většinou na nich je zpěvák Martin Harich.
Body: 3,5/5 (Blogerka Tess-první část)
Body: 2/5 (Blogerka Danni-druhá část)


Blog: lstories.blog.cz
Články tohoto blogu mě velice zaujali a to hlavně povídky,které čtu s napětím.Také jsou tam bleskovky,které mají velikou účast!Články mají přijatelnou délku.Chválím!Fotky žádné nejsou a obrázky také ne,takže nemám co hodnotit.Článek by,ale mohl být někdy spestřen nějakým tím obrázkem.
Články jsou spíše formou příběhu do kterých se vždy s napětím začtu. Jsou zajímavé a opravdu originální. Sem tam se objeví i nějaká ta bleskovka, na kterou teda já moc nejsem. Příjde mi, že to tak skvělý blog příšerně kazí. Taky jsem si všimla soutěže, kterou *Lilly rozjela- Super!
Body :4 z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 4/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)


Blog: ja-a-krecik.blog.cz
Články jsou velmi zajímavé a poutavé!Většinou o Severusovi,ale sem tam se tu objeví i nějaká ta rada.Jsou tu i příběhy a to velmi oceňuji.a poslední bod plus jso soutěže-zajímavé nápady a vysoká aktivita.Co bych vytkla ani nevím.Možná trochu delší články,ale to není nutné.Fotky tu nejsou,ale za to obrázky.Obrázky jsou dobré.Většinou Severusovi,ale i jiné.
Tento blog mám ráda a to hlavně kvůli jeho zaměření. Moc blogů o této postavě z filmu Harry Potter neznám . A i z toho mála co znám je tento nejzajímavější. Roxíí sem tam přidá i něco jiného jako článek na téma týdne , nějakou zajímavou radu atd. Její blog ale kazí ti pixelky v článcích. To se mi tam nehodí:(Obrázků je tu tak přiměřeně, většinou se Sverusem, ale trochu bych je upravila. Né moc jen malinko!

Body :4,5 z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 4/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)Blog:simindenik.blog.cz
Články nejsou vůbec špatné,ale málo dlouhé.Blog je takový všeobecný.Najdu tam rady,názory,příběhy ze života,rozhovory atd..má to něco do sebe;)Najdu tam i něco málo o seriálu Shake it up..Dále skvělé animace a jiné..Jak jsem řekla články jsou dobré,ale radila bych je psát delší.Líbí se mi,že se adminka dělí se Svými zážitky a ptá se jich na jejich názor.Někdy chce i poradit. Fotky jsem žádné nenašla,ale obrázky ano.Většinou klikačky nebo nějaké z pořadu na parket.K obrázkům toho nejde moc říct.
Článků které by byli nějak extra kvalitní tu moc nenajdu. Většinou jsou to (bez urážky) trošku nesmyslné plky. Ty povídky určené k téma týdne jsou hodně krátké a většinou tam jsou jen důležité věci ' Já jsem ta a ta a je mi tolik a tolik'' příště to zkus trochu rozvést. Aby to bylo zajímavěhší.

Body :4 z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 2/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)
Blog:v-v-koutek.blog.cz
Články jsou sice krátké,ale za to hrozně zajímavé!Jsou reálné a nejsou to bláboly.Většinou je to na nějaké téma nebo prostě adminčin grafický výtvor.Prostě přijatelné články máš určitě,možná by chtělo trochu delší,ale zas taková nutnost to není:)
Narozdíl od jiných blogů má tento blog s obrázkama a fotkama navrh;)Jsou tam i fotky co fotila sama adminka i obrázky z netu a taky grafické umění adminky.Samozřejmě tohle na mě udělalo dojem takže máš u mě plusové body..:)
Tento web mám neuvěřitelně ráda. Jsou tu nejen opravdu reálné (jak psala Tess*) články, ale i plno grafiky, kterou mám též moc ráda. Samozřejmě jsou tu i nějaké chybky, ale nevidím důvod proč bych nemohla dát 5/5. Jen chci říci, že s hodnocením nesouvicí moje citová vazba s blogem.

Body :5 z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 5/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)


Blog: elis-mancini.blog.cz
BLOG NENALEZEN
Automaticky vypadává! Je slušností alespoď napsat, že končíš!


Blog: wearesmilers.blog.cz
Články jsou většinou o Miley jelikož je celý blog o ní.Jsou stručné a čtou se dobře!Mají přijatelnou délku a na první pohled hezky působí;samozřejmě obsah je taky zajímavý. Fotka či obrázek u každého článku-máš ode mě palec nahoru:)Tohle si zaslouží pochvalu.Blog to skvěle doplňuje,takže nemám námitky;)
Článků tu není tolik (tedy takových jako mám na svém blogu já), ale zato jsou tu zajímavé fotografie )řekla bych , že tento blog je něco na způsob MC.blog.cz

Body :5 z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 4/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)Blog: iam-twinkie.blog.cz
Tady mě články opravdu poutají! Skvěle psané,skvělá délka a všechno je ok!Všimla jsem si že adminka většinou píše do rubriky 'deník'.:)Nemám žádné výtky. Fotky tu nejsou,ale skoro u každého je obrázek,takže pochvala;)Další skvělý blog! Tento styl blogaření se mi líbí :-*
Opravdu mně uchvátil přezdívka autorky. Já na takovýchto věcech ujíždímsuper :)
Obrázky jsou u každého článku, což je určitě fajn, většinou ale nejsou vlastní tvorby , ale stáhlé od někud z googl. com. Zkus trochu vlastních fotek!

Body :5 z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 4,5/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)
Blog: mayasworld.blog.cz
Tak tady je to blog o Tvém světě Mayo!Je to skvělý blog a články má super.Případně jsou doplněny vkusnou hudbou:)
Nevím co říct,protože Tvůj blog mě opravdu zaujal!;) Skvělý! dotky.I Tvoje fotky i fotky celebrit-nic proti-super! Opravdu se mi uTebe líbí
KOnečně nějaký autorský blog. Super. Tvé články jsem si zamilovala. Mají téma a neskáčeš z leva doprava. Jsi i na pohled sympatické. Tvé fotografie jsou originální. I když teda článek o Skitles a ještě obázky s bílím pozadím (co se stalo) :D Taky se mi líbí Tvá skvělá grafika! Nej:)
Body :5z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 5/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)


Blog: ladymarsi.blog.cz
Pěkné a dívčí články.Navadí,když máš dívčí blog.Skvěle se to k němu hodí,je takový růžový:DAle články nemají chybu!
Hodnocení fotek: Fotky jsem nenašla,ale obrázky ano-jsou u každého článku takže oky;)
BLog je něco mezi deníčkovým a holčičím, což je skvělá kombinace. Jsou tu nejen zajímavé rady, ale i něco z jejího života a to se mi opravdu líbí. Články jsou doplněny i fotkami, jen ten uvod do rubriky vyzkošej -> vymaž ty bílé okraje u fotky!

Body :4,4z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 5/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)


Blog: ladymichelle.blog.cz
Články jsou skutečně bezva!Hlavně samé deníčky,ale mě se to líbí.U mě máš za 1!Tady jsou spíše obrázky,ale co říct k obrázkům:D Prostě obrázky:)
Článků jako mám já tu moc není. Zato jsou tu zpárvy z majitelčina života (deníček). A také grafika, což mně opravdu potěšilo. A né málo :)
Body :5 z 5(Blogerka Tess- první odstavec)
Body: 5/5 (Blogerka Danni-druhý odstavec)

Tak a to je všechno, Byla jsem z toho uplně šílená, ohodnotit tolik článků a fotografii, několikrát jsem s tím chtěla seknout, ale zvládla jsem to docela napohodu.Vypadávají: smoula-loverka Simin deník
 


Komentáře

1 Tess* Tess* | Web | 24. října 2011 v 19:38 | Reagovat

Doufám,že jsem nikomu neublížila svým hodnocením,ale myslím,že bylo lpší být upřímná než si vymýšlet jak jste dokonalí,ne?;) Opravdu blogů bylo hodně a tak bylo hodnocení těžké!Čest ěm co vypadli a něco nakonec postupujícím:  Přeji Vám hodně štěstí v dalších kolech.Ať vyhraje ten nejlepší<3

2 Mrs. Roxíí Mrs. Roxíí | E-mail | Web | 24. října 2011 v 20:03 | Reagovat

děkuju mooc ! a druhé kolo to se děje co ? :D .. zase ohodnotíte ? ;-) by bylo fajn :D

3 Michelle Michelle | Web | 24. října 2011 v 20:06 | Reagovat

[1]: náhodou tvá hodnocení se mi velice líbila, k čemu by to bylo nalhávat někomu jak má skvělý blog, pravda je důležitá :)) a děkuju moc za hodnocení :)

4 Danni Danni | Web | 24. října 2011 v 20:08 | Reagovat

I já bych se ráda omluvila všem, kterým jelíto, že vypadli! Snad jsem též někomu neublížila a nevehnala slzy do očí. Někdy to třeba nejvíjde. Také gratuluji postupujícím. Další kolo bude probíhat podobně, budeme jen hodnotit design (layout, blogové pozadí)-

Děkuji za pozornost!

5 Cherry_Hill Cherry_Hill | Web | 24. října 2011 v 20:10 | Reagovat

Moc děkuju za pochvalu!:))

6 enn-p enn-p | Web | 24. října 2011 v 20:47 | Reagovat

Ahoj .. máš u mňa vyhodotený blog :)

7 *Lilly *Lilly | E-mail | Web | 24. října 2011 v 21:42 | Reagovat

Děkuju. Možná ty bleskovky blog kazí, ale já je pořádám, protože jsou lehké. A obrázky by mohly být :-)

8 IriSs IriSs | Web | 25. října 2011 v 12:24 | Reagovat

Pěkny blog, a dess ! :)

9 Vennie Vennie | Web | 25. října 2011 v 14:08 | Reagovat

Děkuju vám moc:)Nevěděla jsem,že takhle dopadnu:)A druhé kolo budete taky hodnotit?Bylo by to super:)A ty blogy co postoupily si to opravdu zasloužily;))

10 Vennie Vennie | Web | 25. října 2011 v 14:09 | Reagovat

Přečetla jsem si předchozí komentáře;)Super,tak na to se těším!:)

11 ladymarsi ladymarsi | Web | 25. října 2011 v 17:16 | Reagovat

Dekuji :))

12 Twinkie. Twinkie. | Web | 27. října 2011 v 15:23 | Reagovat

Děkuji hrozně moc! Ani jsem nečekala že takhle dopadnu. Určitě bych do budoucna chtěla zkusit obrázky vlastní tvorby.:)

Dejte mi prosím vědět, jak bude probíhat druhé kolo:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama