Říjen 2011

K danni-all.blog.cz mně něco přitahuje.

31. října 2011 v 15:28 | Autorka Danni |  Tématické články
Ti co si přečetli bývalý článek (už tu bohužel není) tento článek pochopí. Jiní asi ne, ale já to napíši tak i tak. Minulý článek se týkal přestěhovaní. Tedy blogového přestěhování. Měla jsem se stěhovat na nejmenovaný blog. A také jsem to udělala. Sice jen na pár hodin, ale udělala. Když jsem o tom ale veer přemýšlela, došlo mi, že to byla orpavdu hloupost. K danni-all.blog.cz mně prostě něco táhne. Nezvládla bych přidávat na jiný blog. Maximálně jako spoluadminka a to jen tak jedou za čas. Vlastně bych to ani nestíhala, ale to je trochu jiná věc. Tento blog, jeho návštěvníci prostě všechno miluji a nedokáži odejít. Nedokážu být jako Denisse, která mění blogy jako ponožky a u každého z nich na konci jeho ''života'' smaže hystorii. Já taková nejsem. Mám ráda všechny články po ruce a též si je docela asto pročítám. Hledám tak inspiraci na něco nového. A ještě trošku z jiného šálku, blog bych nerada měla jako povinnost a tak nebudu přidávat denně, spíše obden. Také chystám spoustu mody. Budu fotit další nákupy (bundička, boty a uplně luxusní kalhoty) no a čekejte i hystorii různých kousků oblečení ( garantuji, že žádné kopírování z wikipedie nehrozí). Také plánuji změnit layout na nějaký, co ještě malinko více bude vystihovat můj blog no a to je tak všechno. Také prosím, nepište reklamy, stejně tak mi vadí i žádosti o spřátelení!
Chtěl/a jsi někdy s blogováním definitivně seknout?
Jsi ráda že pokračuji na tomto blogu?

.

Podzimní prádniny

26. října 2011 v 9:58 | Autorka Danni |  Deníček
Jak asi víte , před pár hodinami nám začali podzimní prázdniny. No a já se chystám odjet, beru si sice s sebou notebook, ale nehodlám u něj sedět dvacetčtyři hodin denně. Proto bych se chtěla omlouvit, že tu nebude tolik článků. Za pár minut totiž jedu pryč. A teď trochu veseleji. Kam jedu? To kdybych věděla. Prý to bude překvapení a já se moc těším! Beru si s sebou plavky tak třeba pojedeme do nějakého aqaparku. Nic víc mně bohužel nenapadá, ale jsem hodně (opravdu) napnutá!Mějte se hezky!

Kam jedete na podzimní prázdniny?
Co myslíte, že bude ono překvapení?

Vaše adminka Danni

Design #2

25. října 2011 v 20:10 | Autorka |  kabáty
Jméno: Alá sezna.cz
Spokojenost: 80 %
OD:25.10.2011

Líbí se Vám můj nový layout?
Je tu jen prozatím, snažímse uhnat netibutku,
tak snad to dopadne <3


Soutěž I kolo

24. října 2011 v 19:22 | Autorka
Tak a je tu uplně první hodnocení z naší soutěže. Jelikož se mi nepovedlo navázat kontakt s blogerkou Anii a tak je tu hodnocení pouze od Tess* a mně (Danni). Hodnotili jsme všechny slečny stejnou mírou, ale některé hold měli kvalitnější články a více propracované fotografie. Proto se dnes musíme s některými z nich bohužel rozloučit. Všechno hodnocení je děláno podle našeho vkusu (to co se nám líbí), takž některé hodnocení by měl jiný blog absolutně jinné. Proto se na nás prosím nezlobte. Děkuji

Na nákupech IV.

23. října 2011 v 16:13 | Malé hnědovlasé stvoření |  Nakupuji
A je tu opět příspěvek do jedné z mích nejoblíbenějších rubrik. Nákupy miluji, možná až příliš moc. Ale prostě to ke mně patří. Pocit, který mám, když jsem u pokladny a platím nový kousek nebo když si odnáším igelitku s tímto ulovkem. Snažím se nakupovat věci né kvůli snačce, ale hlavně kvůli střihu, barvě a podobným věcem. Prostě věci, které se mi na první pohled zalíbí. Ráda je také shromažďuji a miluji pohled na (mou) napěchovanou skříň. Někdy mám strach, že už se tam nic nevejde.

Věříš si? Možná ne, ale já vím, jak na to!

20. října 2011 v 16:21 | Autorka |  Co se přihodilo mně
Možná je nadpis článku malinko nepochopitelný, ale já jsem s ním spokojena. Dnešek mi totiž nemůže nic a to doslova zkazit! Můj spolužák a z části i kamarád se totiž dostal do televizní soutěže pro mládež -> Věříš si?. No a nás vzal sebou, samozřejmě jako publikum. Nu a tak se celý sedný ročník v doprovodu dvou učitelů a jedné výpomocné slečny vydal až do onoho natáčecího studia. Bylo to docela fajn, ale nemám své fotky, takže zdroj .

Co se nosí?

18. října 2011 v 18:17 | Autorka |  Období
V módě se zase tolik neviznám, ale upravovat nebo radit lidem v této oblasti je mou velikou vášní. Ráda jsem totiž za tu chytrou. A nejenže se sama ráda oblékám, ale také ráda oblékám druhé. Ne, nejsem nijak úchylná.Nevíte, co si koupit a máte vyhrazenou jen určitou sumu, kterou smíte utratit? Chcete být oblečena moderně, ale nehodláte ulehčit peněženku o velikánské sumy. Pokud jste si odpoveděla ano, tento článek je určen přesně Vám. Pokud jste odpověděla ne, jsi za a kluk nebo za bé holka, tkerou prostě móda nebere. A potom je tu poslední možnost- možnost ,,C'' - a to nechcete utrácet penízky Vámi našetřené za nějaké hloupé oblečení.

Soutěžící

18. října 2011 v 8:44 | Autorka
Nejprve jsem chtěla vzít poze 10 účastníků, ale když jsem se koukala na jejich blogy, docela jsem se zarazila a z těch dalších x čekatelů jsem vybrala ještě jednu blogerku. Pod článkem máte všechny soutěžící, kteří se tedy přihlásili a já (Danni) jsem je vybrala. Soutěž by celkově měla začít v nejbližších dnech. Musím se totiž ještě domluvit smími skvělými porotkiněmi (Tessi* a Anie). Otevřete si tedy perex a všechny blogerky se Vám zobrazí!

Letní outfite

17. října 2011 v 16:26 | Danni |  Nosím
Rozhodla jsem se, že si nepřipustím, žeu ž začal podzim. Tedy alespoň v té části hlavy, která je určená stylu a módě. Není pro mně zase tak důleité mít super značkové věci (Nike, Adidas, Roxy) jsem spokojená s oblečením v HaM, CaA a také New Yourkeru. K čemu tedy utrácet ohromné tuny peněz za věci, tkeré se Vám ani nelíbí a kupovat si je jen pro to, že je tam výrazný nápis ROXY? Tento článek jsem vložila do rubriky nosím. Proč? Jelikož bych ráda věděla názor mích čtenářů na některé mé outfity. Pokud v anketě bude více pro než proti do dnešního večera, tento obleček si zítra na sebe obléknu. Samozřejmě spolu s bundou a možná ani nevyužiji boty.

Design #1

15. října 2011 v 19:53 | Danni (13 y.o.) |  kabáty
Název: Only Me
Spokojenos: 90 %
Tvorba : Danni( Já )
Od: 28.9.2011
Do: 15.10.2011
Písnička při tvorbě dalšího :
Snad se Vám líbí můj stávající design.
Není tak uplně mé tvorby. Je to popupravená verze
jednoho laye na ic stránku!
Bohužel jsi už ho mám v počítači dlouho
a tak nevím zdrov, ale je to nádherný web!
BWT: Pro dnešek je to vše, snad nevadí...
Pusu Danni