Slovo úvodem

16. září 2011 v 17:23 | Autorka
Vítejte na blogu dívky, která si dovoluje říkat Danni. Možná ji znáte z jejich předešlích blogů, ale jedině tomuto se věnuje uplně naplno. Je to její miláček. Proč změnila blog? To nikdo neví. Možná ji nebavil, možná chtěla lepší jméno, tak i tak je to pouze její věc a vy se v tom nemáte co rýpat.
-------------------------------------------------------------------------------------
Jmenuji se Barbora a je mi 13 let. Miluji svou rodinu a také své přátele. Ráda zpívám a několik let navštěvuji kurz břišního tance (proč bych to měla zkrývat?). Tento rok začínám s aerobickem s mou dobrou kamarádkou Aničkou. Také jsem se 8 let věnovala hře na klavír a od 1.záři roku 2011 hraji na kytaru. Klidně bych se utloukla po špagetách se smetanovou omáškou a kuřecím masem. Miluji léto, tedy hlavně když si mohu zaplavat v moři. A také mám moc ráda zimu, jelikož mně moc baví lyžovat a bruslit. Pokud by jsi se ke mně přiblížil s rybou asi bych tě zavraždila- toto jídlo nenávidím. Taky nemám ráda pomluvy a lži!
-------------------------------------------------------------------------------------
Jsem uplně obyčejná brunetka menšího vzrůstu. Mám hnědé veliké oči a upovídanou pusu. Ráda nosim barevné oblečení, ale nyní se můj šatník 'obarvil' spíše na černo-bílou. Před nedávnem jsem začala úplně novou etapu svého života a doufám, že nový blog mně v tom jedině podpoří!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama