Pravidla

30. září 2011 v 18:01 | Danni - 13 let
K napsání těchto pravidel jste mně donutili vy. Ano, mluvím s Vámi, mí ''čtenáři'' a ''čtenářky'', jež dáváte komenty tipu ''hezu blog, koukni ke mne'' nebo''Ahoj hlásni pro mně prosím tady a tady''. Musím se přiznat, že na reklami týkající se hlasování vůbec neklikám. Někdy si tento komentář ani celý nepřečtu, prostě mi stačí začátek, abych se dozvěděla, o jaký že to druh ''chváli'' jde.Na krátké zprávy prvního typu někdy kliknu, ale to pouze tehdy, když se nejedná jen o reklamu, ale i o názor k článku. Pod perexem si najdete ona pravidla, ke komenářům aj.

Pravidla ke komentářům
  1. Pokud mi budeš chtít napsat komentář, přiřazený k článku bude pouze k tématu! Ale k tématu nepočítám žádné''hezky napsané''. Minimlně dvě věty, které s článkem souvisí. Takovéto komentáře velmi ráda oplatím jejich pisatelům na blog - pokud mi jej ale někam napíší - né ke komentáři!
  2. Pokud budeš mít chuť urážet mé články, dobře si to nejprve rozmysli. Jsem také jen člověk. Nad každý komentem se proto zamyslete. Takže nic urážlivého, jiank okamžitě mažu!
  3. Pokud se chystáš psát vulgárně i třeba tak, že místo jednoho písmena dáš hvězdičku (*). Takovéto koemntáře ihned smažu. Já prostě nechci mít na blogu takovéto věci!
  4. Pokud máš chuť hádat se, určitě ne na tomto blogu. Zakázáno!
Pravidlo pro kopírování
  1. Zalíbil se Ti můj článek nebo mnou vyfocená fotografie natolik, že ji chceš mít i na svém blogu? Pokud ano, existují určitě i jiné způsoby o tom, jak mi to zdělit než je kopírování.
  2. Pokud už distaneš chuť zmáčknout klávesnici ctrl+c, určitě ne tady. Na všech článcích ,fotografiích nebo videjích je autorské právo. Což znaméná, že pokud něco z mého autorského blogu okomíruješ a já to nahlásím na blog.blog.cz může Ti tato stránka Tvůj blog ihned smazat nebo zablokovat!
 


Aktuální články

Reklama