Když je ve vztahu ticho a jak se s ním rozejít.

22. září 2011 v 16:37 | Danni |  Rady
Za co můžeš považovat lásku? Za věrnost, za to, když si dva lidé rozumí nebo za něco uplně jiného. V mém případě je to, vzájemná úcta, porozumění a věrnost. Každý to máme jinak, určitě by se né v jedné trojici objevilo slovo pohlavní styk nebo jemu podobné sousloví.


Ono to ale není tak jednoduché, někdy je ve vztahu ticho. Oba partneři se ignorují - nejčastěji po hádce - a nenaslouchají jeden druhému. A to potom nevěstí nic dobrého. Teď bych se ráda vrátila k názvu článku. Neustále tam opakuji slovo ticho a rochod. Možná si říkáte ''Chacha, nějaká blbá 13ka my bude radit, jak se mám rozejít s klukem''. Možná je to tak, žeo rozhcodech nic nevím, jelikož vztahy, co jsem měla se nedají ani za vztahy počítat zkončili skoro dříve, než začali. Někdy mi to vadilo, ale pak mi došlo, že to bylo dobře. Nač se trápit? Nemá to žádnou cenu. Proto tyto rady berte s rezervou, je mi teprve 13 !
Rada číslo 1
Je velikánský rozdíl mezi tím, když se s klukem rozejdeš po 3 dnech a po několika letech. Většinou to bývá tak, že vztah který trval jen pár dnů nikdo neobrečí. Protože se partneři do sebe jaksi nestohly zamilovat. No a ve vztazích, které trvají dlouho uroněných slz bude určitě více. Moje kamarádka je ale živoucím důkazem, že to tak nemusí být uplně vždycky. Její vztah trval něco okolo 2 let, po rozchodu ale ona ani její kluk neplakali a vypadalo to, že jsou i rádi. Každý vztah je prostě jiný a tak to bolí pokaždé jinak. Je ale také možné, že pokud se chystáš rozejít s nějakým citlivou, klidně to i on obrečí po pár dnech vztahu.
Rada čílso 2
Oběv všechny 'důkazy'. Pokud se chystáš s klukem rozejít, musíš vědět proč. Hlavně mu do očí neřekni, že se s ním rozcházíš, kvůli jeho velikému nosu nebe velikým očím. Zkus třeba to, že potřebuješ někoho více romantického. To zabere. A možná že jeho budoucí holka, Ti bude tajně děkovat, že jsi mu to řekla. No a potom mu hlavně řekni, proč se s ním rozcházíš.
Rada číslo 3
Tato rada se týká místa, kde se budete rozejít. Doufám, že mezi Vámi nejsou takový srabové ( jako jsem třeba já) , kteří se chtějí s klukem rozejít po telefonu - já jsem to tak udělala a moc toho lituji. NA místě záleží. Zvote třeba neutrální půdu - park, křiště aj. Vyvarujte se svého bytu, protože by pak vznilk trapný okamžik, při loučení, kdy by jste si poprvé nedali pusu nebo by ses nemohla vymluvit na to, že Tě doma čekají rodiče nebo že se chystáš do kroužku. Proto vyber nějaké fajn místo. Ale pozor, ne Vaše 'místečko lásky'.
Rada číslo 4
S citem laskavě. Pokud za ním dojdeš, hezky obječená a řekneš ' Rozcházím se s Tebou' a rychle utečeš nebude to to pravé ořechové. Taky se mu budeš potom snažit neustále vyhíbat a to špatné hlavně v tom, jestli chodíte spolu do školy.
Prostě hezky. Vysvětli mu všechny svoje důvody a také ho nech vypovídat. Možná Ti řekne, co mu na Tobě vadí a nebude to hezké, ale pochop to, prosím!!!


 


Komentáře

1 tess-of-best-world tess-of-best-world | 22. září 2011 v 16:43 | Reagovat

Skvělé rady;))Moc se mi líbí jak si uvedla rozdíl délky vztahu-pár dnů a někólik let! Moc se Ti ten článek povedl a ten obrázek nahoře je great!:-*

2 vm vm | Web | 22. září 2011 v 17:45 | Reagovat

článek je fakt povedenej:)
před víc než půl rokem jsem zažil rozchod po více než roce a taky se to obešlo bez pláče:) a dokonce o nás platí i to klišé a  s tou holkou se dokážeme bavit tak, jako před tím vztahem:))

3 Tess* Tess* | Web | 23. září 2011 v 15:14 | Reagovat

Ahoj ty jsi zpět na danni-all.blog.cz? :)

4 Catherine Welz Catherine Welz | Web | 23. září 2011 v 17:05 | Reagovat

Docela dobré rady.. =) Já je ani nepotřebuju, ale ostatním holkám se můžou hodit.. Ten obrázek se mi líbí! :) A máš moc pěkný layout! :)

5 Miriam Miriam | Web | 24. září 2011 v 16:14 | Reagovat

Děkuju za pochvali designu. Je autorský. I moje fotky jsou použity. ;)
Ten tvůj je taky moc pěkný.
A tyhle rady si zatím radši ani nečtu. Jsem teď čerstvě zamilovaná a doufám, že mě ještě nějakou dobu nějaká vztahová krize neočekavá... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama