Září 2011

Pravidla

30. září 2011 v 18:01 | Danni - 13 let
K napsání těchto pravidel jste mně donutili vy. Ano, mluvím s Vámi, mí ''čtenáři'' a ''čtenářky'', jež dáváte komenty tipu ''hezu blog, koukni ke mne'' nebo''Ahoj hlásni pro mně prosím tady a tady''. Musím se přiznat, že na reklami týkající se hlasování vůbec neklikám. Někdy si tento komentář ani celý nepřečtu, prostě mi stačí začátek, abych se dozvěděla, o jaký že to druh ''chváli'' jde.Na krátké zprávy prvního typu někdy kliknu, ale to pouze tehdy, když se nejedná jen o reklamu, ale i o názor k článku. Pod perexem si najdete ona pravidla, ke komenářům aj.

Do školy i do divadla

30. září 2011 v 11:14 | Danni - 13 let |  Nosím

Jedna moc milá slečna mi na mail napsala, jestli bych nemohla nafotit nějaký outfit, který by mohla nosit do školy, ale zároveň by se dal použít i na nějaké trochu společeňštější místo jako večeře, méně formální divadlo aj. Proto jsem nejen pro ni nachystala tento outfit, který by se dle mého na tyto dvě příležitosti hodil. Hned na začátek bych chtěla upozornit, že je to spíše oděv zimní. Takže v komentářích na to nezapomínejte. Fotky jsou foceny na mobil, tak prosím omluvte jejich kvalitu.
Tento outfite se zkládá celem pouze z čtyř částí. Všechny byli koupeny buď v CaA, (kalhoty, tričko, šaty) a
Graceland (balerýny na podpadku) a čelenku mám z Tesca. Nejprve si oblékněte tričko jedné barvy. Já jsem zvolila červené, protože v oné barvě mám i čelenku, ale vy si klidně vemte modrou, zelenou nebo třeba oranžovou. Nedoporučuji si brát hnědou!

Kalhoty jsem si koupila o prázdninách v CaA. Měla jsem vyhlídnuté jedny v HaM, ale bohužel neměli mou velikost.Líbili se mi hlavně proto, že jsou u kotníků mírně zůžené, takže opticky protahují nohy. Baleríny mám z Gracelendu z Deichmanu. Potřebovala jsem je na sestřenčiny křtiny a tyto mají i menší podpatek, což se hodí vždycky. Tričko s dlouhým rukávem mám také z CaA. Nejprve jsem si ho koupit nechtěla, ale nakonec jsem podlehla. Hodí se ke všemu tak proč ho nemít. Do šatů jsem se zamilovala na první pohled. Měli ještě tyrkysové, ale ty mi tolik neslušeli. Toto je přesně můj vkus!

Jak si zařídit hezký den.

29. září 2011 v 20:08 | Danni - 13 let |  Rady
Každý to jistě známe. Zazvoní nám budík a naše oči se rozespale rozloupnou. Po dvaceti minutách se vymotáme z peřin a polštářků a belhavými kroky se vydáme na snídani. Při cestě do jídelny zakopneme o kabel od počítače a nedojedené chypsy. Narazíme do nezavřených dveří od skříně a stoupneme si na rozházené prstýnky a náramky , které jsme neuklidili / nezavřeli včera večer. Tento návod je určen hlavně nám - bordelářům.

Článek co vyšel na krasna.cz

28. září 2011 v 9:55 | Danni - 13 let |  Tématické články

Hodně z nás má nějaký ten svůj koutek, kam si může kdykoliv zalést. Proto Vám sem dám rady, jak jej hezky vylepšit a upravit. Není důležité, jestli je koutek malý, nebo veliký, jestli je v podkroví, nebo v přízemí, v domě, nebo v bytě. Můžeš mít krásně vyzdobený malinký podkrovní pokojík, ale i nehezky upravenou obrovskou místnost v rodiném domku. Je na tobě, jak si jej zařídíš, a proto mám tu pro tebe několik rad, jak jej levně upravit.
PS: Článek vyšel i na krasna.cz

Historky s mou společností - drogový deeler.

26. září 2011 v 18:26 | Danni - 13 let |  Tématické články

A je tu tu znovu. Nové téma týdné. Musím žíci, že mně dost překvapilo, že se opět nejedná o nějakou hloupost. To víte po nejdelším anglickém slově člověk opravdu neví, co očekávat. Jdeme na to. Když se podívám na lidi kolem mně - mou společnost docela se zdělím. Vždyť spolčnost se kterou žijí je neustále v kontaktu s drogami. Ať už legálními( alkohol, cigarety ) nebo ty ilegální ( marihuana, pervitin ) . Když si to tak vezmete, i ve vašem okolí je mnoho lidí, u kterých by jste nějakou tu drogu sehnali. Opravdu. A myslíte si, že je to správně? Asi těžko, žo? Vždyť mi ( lidé) to bez toho nevydžíme? Nedávno jsme o tom měli přednášku a ti, kterých se to týká dělali jako by nic. Byli za svatoužky !Pokoj, v kterém je ticho

25. září 2011 v 16:23 | Danni - 13 let |  Tématické články
Ještě před nedávnem mi uplně měnili pokoj. Nechtěla jsem už přebývat v jedné místnosti s mím 10-letým bráškou. Chtěla jsem mít soukromí. Na tom přece není nic zlého. No a tak jsme se s maminkou domluvili, že bychom moli náši velikou místnost rozdělit na dvě menší. Bohužel to nešlo, a tak jsme to udělali tak, že Kubík má 2/3 a já 1/3. Mě to nevadí, alespoň mám opravdové soukromí. Také to dalo práci, udělat takovéto svě místnůstky. Museli jsme nejprve vyklidit všechny skříňky, poličky a zásuvky. Také dát všechno oblečení pryč ze šatní skříně. Dále se muselo hezky a opatrně pohnout z nábytkem a opět vše nastěhovat zpátky. Museli jsme též koupit nové tapety. Já jsem si vybrala krémově červené.Na nákupech III.

24. září 2011 v 15:12 | Danni - 13 let |  Nakupuji
A je to tu znovu. Opět další příspěvek do rubriky Fashion - na nákupech . Toto už je třetí článek věnující se tomuto tématu. Nakupování miluju a tak jsem se dnes opěv vydala na 'obhlídku' nových kousků do mého šatníku. Zase jsem uspěla a krom mikiny jsem si zakoupila ještě plna dolších věcí. Je nutno podotknout, že tyto kousky mi platila mamka. Dostala jsem to totiž jako předčasný dárek od našich. Nevěděla jsem, co si přát a tak jsme se domluvili, že mi prostě k narozeninám koupí oblečení, které si sama vyberu. Doma to je tedy všechno no a ještě mně čeká hora dárků u prarodičů a ostatního příbuzenstva. A teď na fotky z nákupů!Jak to začalo.

23. září 2011 v 17:34 | Danni - 13 let |  Tématické články
Jako každý člověk i já jsem někdy začínala. Začínala jsem chodit, mluvit, psát číst.
Začala jsem také růst ( bez komentáře) a též jsem začala blogovat. Ano bylo to opravdu dávno,ale opravdu se to stalo. Psal se 19. únor roku 2010. Tehdy jsem napsala svůj uplně první článek na můj uplně první blog. Byla to stránka, která neustále existuje a jeí návštěvnost deně neklecne pod dvacet. Myslím si , že svého času to byl docela neůspěčný blog, ale teď jsem s ním spokojena. Přidávám tam tak jedenkrát za 2 měsíce, tak mi to vyhovuje. Tento blog mám opravdu moc ráda, i když né více než danni-all.blog.cz
Můj současný blog. Stránka, kterou miluju, její zrušení bych asi neudýchala.


Favourite

23. září 2011 v 16:47
Mí oblíbenci
-------------------------
Chceš být též můj oblíbenec?
Napiš svůj blog dolů do komentářů!
Beru puze autorské , grafické a dívčí blogy.
Poze někdy o celebritách(zvířatech,..)-> spíše ne!

Když je ve vztahu ticho a jak se s ním rozejít.

22. září 2011 v 16:37 | Danni |  Rady
Za co můžeš považovat lásku? Za věrnost, za to, když si dva lidé rozumí nebo za něco uplně jiného. V mém případě je to, vzájemná úcta, porozumění a věrnost. Každý to máme jinak, určitě by se né v jedné trojici objevilo slovo pohlavní styk nebo jemu podobné sousloví.